#1 2009-07-29 10:10:22

Mathias

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-17
Posty: 129
Punktów :   

Odnowienie forum

Witam wszystkich!
Ponieważ forum jest bardzo mało znane, a jego istnienie zależy od życia kilku tylko osób, postanowiłem zaprowadzić szereg zmian.
1. Poprosiłem Hiradora, grafika z www.herosy3.pun.pl, o przygotowanie dla nas grafik reklamujących. Póki co czekamy, bez nich nie pójdziemy dalej.
2. Nowe tematy - dzięki Sauronowi powstało mnóstwo nowych tematów, osobiście także kilka dodam.
3. Nowy dział - Gry o powieściach Tolkiena.
4. Obrazkowe rangi - to bardziej odległa myśl, aczkolwiek również poproszę o pomoc Hiradora, bądź poszukam w google.
5. Reklama - do skutecznej reklamy konieczne są grafiki reklamujące. Mam zamiar dodać forum do wyszukiwarek, katalogów, toplist, zareklamować na forum pun.pl oraz na forach z mojej Sieci.
6. Nagrody za wsparcie - bardzo proszę wszystkich, którzy mają czas, o pomoc w rozwoju forum. Przewiduję za to nagrody. Szczegóły w osobnym newsie.

To skrócona lista zmian, jakie pragnę zaprowadzić. Jak widzicie, większość z nich nie zależy ode mnie. Głównie do tworzenia forum potrzeba userów. Dlatego zapraszam wszystkich raz jeszcze do wsparcia mnie w pracy. No i dziękuję Sauronowi, który póki co już nieźle się nam przysłużył.

Offline

 

#2 2009-07-29 10:15:11

Sauron

Elf

Zarejestrowany: 2009-04-22
Posty: 125
Punktów :   

Re: Odnowienie forum

Najlepiej wiadomość o nagrodach napisać w nowościach na forum heroes, każdy przeczyta

Nie ma sprawy Mathias, ale jeszcze wiele przed nami

Ostatnio edytowany przez Sauron (2009-07-29 10:16:01)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Neat standard room in guesthouse - 2088 Komornik Sądowy Jarocin