#1 2009-08-19 21:10:30

Mathias

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-17
Posty: 129
Punktów :   

Wiele nowości!

HEROLD ŚRÓDZIEMIA OGŁASZA:

Dziś weszło w życie wiele zmian, opisywanych wcześniej w projekcie reorganizacji forum.
1. Logo, Banner, Button.
Właściwie dostaliśmy tylko banner (który wkleiłem do toplist). Wykorzystałem go jednak również jako logo (cóż, czasy biedne), a z fragmentu utworzyłem button. Nie jest to szczyt marzeń, ale bez tego nie poszlibyśmy dalej.

2. Toplisty.
Dodałem forum do 6 toplist, jednak z 1 z obecnych usunąłem (została ona skasowana). Bardzo proszę o codzienne klikanie w każdą z nich lub chociaż w kilka. Bardzo to pomoże forum i przyniesie nowych userów (ostatnio zawitała u nas userka, która dotarła do nas właśnie z toplisty).

3. Rotator - stopka została uporządkowana dzięki wprowadzeniu rotatora.

4. Nawiązanie współpracy z forami i stroną Mathiasa:
a) www.herosy3.pun.pl - Forum o Heroes 3
b) www.heroes3.bnx.pl - Portal o Heroes 3
c) www.wb2.pun.pl - Forum o WB2
W przyszłości postaram się o więcej wymian buttonów.

5. Klikalne Logo i kolorowy tytuł forum.
Poza tym, że logo w ogóle się pojawiło, przekształciłem je również w klikalne (przekierowuje na stronę główną w tym samym oknie/karcie). A kolorowy tytuł forum to tak przy okazji .


Forum powraca do życia . Szczególne podziękowania dla Saurona i Danielosa za to, że go nie opuścili.

Offline

 

#2 2009-08-20 11:46:18

Sauron

Elf

Zarejestrowany: 2009-04-22
Posty: 125
Punktów :   

Re: Wiele nowości!

Toplisty- to znak, że jednak można do nas trafić, a to grunt
Bannery itp.- na razie nic więcej się nie zrobi, ale w przyszłości może się trafi jakaś gratka.
Z innych forów też być może się ktoś skusi i przyjdzie. Fajnie popatrzeć, jak forum powoli nabiera kolorów.

Offline

 

#3 2009-08-21 10:36:22

Mathias

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-17
Posty: 129
Punktów :   

Re: Wiele nowości!

Zapomniałem dodać, że to nie wszystko - wciąż zamierzam dodać forum do wszelakich katalogów, wyszukiwarek internetowych. Czasu jest coraz mniej, ale i pracy ubywa .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotelstayfinder.com UnterkĂźnf Hermosillo pakiety wellness Ciechocinek